The Ultimate Guide To Dedicated Sunucu

Tüm bu yazılımların deneme zamanları sonrasında kullanıma devam edilebilmesi için gerekli anahtar olarak ta tanımlanabilir.

Özel firmalardan satın alınan sunucuların barındırma alanı tamamen website için ayrılır. Gelişmiş olan Net sitelerinin farklı siteler ile aynı sunucuyu kullanmasının bu şekilde önüne geçilir. Siteler tek başına sunucuyu kullanır.

E-Ticaret HostingE-ticaret sitelerinin performans gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan hosting paketleri

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Sanal Sunucuların en büyük özelliği ekonomik ve performanslı olmasıdır.Sanal Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Veri merkezi elektrik hattı şehir şebekesinden ayrı olarak yer altından çekilmiş kablolardan ulaşmaktadır.

Tüm Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Bu lisanslar World wide web hizmetlerinde kontrol panel lisansı olarak tanımlanır. Lisansı olmayan bir kontrol paneli deneme süresi bittikten sonra kullanılmaz. Bu lisanlar:

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit entire duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom Net erişimi yapabilir.

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit complete duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom internet erişimi yapabilir.

seven-hundred TL değerinde) donanımını ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm HP P410 RAID kontrol kartlarında ayrıca 1GB Flash Yedeklemeli Disk Cache bulunmakta ve bu sayede kurumsal website SATA disk kullansanız dahi yüksek disk performansı elde edersiniz.

Co Area olarak ta bilinen sunucu barındırma hizmeti, hali hazırda sahibi oluğunuz var olan fiziksel sunucuların yüksek güvenlikli ve yüksek hızlara sahip veri merkezlerini barındırılmasıdır.

Tüm kaynaklar sizing tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Özel SSD Storage altyapısı bu sunuculara muazzam bir performans artışı ve hız sağlamaktadır.SSD Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *